top of page

Hakkımızda

DETAY KALIP 2006 yılında plastik,metal enjeksiyon ve kompozit kalıpları imalatı konusunda çeşitli firmalara hizmet vermek için İkitelli’de kurulmuştur.

Firmamız bu tarihten itibaren gelişen teknolojiyi yakından takip ederek,koşulsuz müşteri memnuniyetini hep ön planda tutarak ve kaliteden kesinlikle taviz vermeden müşteri portföyünü genişletmeye başlamıştır.

 

Firmamız genel olarak beyaz eşya,otomotiv ve elektrikli küçük ev aletleri sektörüne kozmetik görünüş parçaları başta olmak üzere, plastik ve metal tüm parçalarının 200mmx200mm’den 2000mmx1600mm’ye (1ton-20 ton) kadar kalıp imalatları ve modifikasyonlarını yapmaktadır.

Ayrıca 170Ton'dan 1080 Ton'a kadar çeşitli tonajlardaki yeni plastik enjeksiyon makinalarımız ile müşterilerimize üretim hizmetide vermekteyiz.

Firmamız 2020 yılı itibari ile Hadımköydeki yeni tesisinde , tasarımdan üretime kadar uygun fiyat politikası ile kalite,estetik ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak,kalifiye ve eğitimli elemanları ile Türkiye ve dünyanın önde gelen firmalarına sürekli hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

bottom of page