About us

DETAY KALIP 2006 yılında plastik,metal enjeksiyon ve kompozit kalıpları imalatı konusunda çeşitli firmalara hizmet vermek için İkitelli’de kurulmuştur.

Firmamız bu tarihten itibaren gelişen teknolojiyi yakından takip ederek,koşulsuz müşteri memnuniyetini hep ön planda tutarak ve kaliteden kesinlikle taviz vermeden müşteri portföyünü genişletmeye başlamıştır.

 

Firmamız genel olarak beyaz eşya,otomotiv ve elektrikli küçük ev aletleri sektörüne kozmetik görünüş parçaları başta olmak üzere, plastik ve metal tüm parçalarının 500mmx500mm’den 2000mmx1200mm’ye (1ton-14 ton) kadar kalıp imalatları ve modifikasyonlarını yapmaktadır.

Ayrıca 170Ton'dan 700Ton'a kadar çeşitli tonajlardaki yeni plastik enjeksiyon makinalarımız ile müşterilerimize üretim hizmetide vermekteyiz.

Firmamız tasarımdan üretime kadar uygun fiyat politikası ile kalite,estetik ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak,kalifiye ve eğitimli elemanları ile Türkiye ve dünyanın önde gelen firmalarına sürekli hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

© 2023 by Detay Mold